defence

ТОВ "ДІФЕНС"

Як налаштувати мобільний додаток INTEGRA CONTROL

Як налаштувати мобільний додаток INTEGRA CONTROL

1.Для забезпечення роботи програми Integra Control необхідно наступне обладнання: ППК Integra будь-якої моделі, з версією прошивки не нижче 1.16, модуль ETHM-1Plus з версією прошивки не нижче 2.03.

2.Підключаємося до ППК Integra за допомогою програми DloadX і в розділі Структура / Модулі, робимо ідентифікацію.

3.Потім потрібно перейти в розділ ETHM-1.

  • Автоматично отримати IP-адресу (DHCP) – якщо опція включена, модуль автоматично завантажує з DHCP-сервера дані, які стосуються IP-адреси, маски підмережі та шлюз (в такому випадку цих параметрів не потрібно програмувати).
  • Маска підмережі – маска підмережі, в якій працює модуль.
  • Шлюз – IP-адреса мережевого пристрою, за допомогою якого інші пристрої з даної локальної мережі з’єднуються з пристроями з інших мереж.
  • Отримати адресу DNS сервера автоматично – якщо опція включена, IP-адреса DNS-сервера завантажується автоматично з DHCP-сервера. Опція доступна, якщо опція АВТОМАТИЧНО ОТРИМАТИ IP-АДРЕСУ (DHCP) включена.
  • DNS-сервер – IP-адреса DNS-сервера, який повинен використовуватися модулем. Його можна запрограмувати, якщо опція ОТРИМАТИ АДРЕСУ СЕРВЕРА DNS АВТОМАТИЧНО вимкнена.
  • Зв’язок через сервер SATEL – якщо опція включена, то прилад з’єднується з сервером SATEL за допомогою Еthernet-модуля та за допомогою сервера SATEL можна з’єднатися з приладом. У разі здійснення зв’язку через сервер SATEL немає необхідності додаткової настройки мережевого пристрою, за допомогою якого модуль з’єднується з зовнішньою мережею.
  • Якщо IP адреса налаштований невірно, то поле вище – ID – буде порожнім. 

4. Завантажуємо мобільний додаток Integra Control. Запускаємо програму та створюємо новий профіль для з’єднання, натиснувши “+ New”.

5. Включаємо опцію “Server Satel”, вибираємо мову. MAC, ID, GuardX / Java Key вводимо такі ж, як у властивостях ETHM-1 Plus в ПЗ DloadX.

  1. Перевіряємо правильність введених параметрів та натискаємо кнопку Зберегти.
  1. Натискаємо кнопку Готово та заходимо в створений нами профіль.

8. Після успішного встановлення з’єднання з INTEGRA, відкривається віртуальна клавіатура.

9. Натискаємо в верхньому кутку кнопку

в меню вибираємо розділ “Авторизація”

вводимо пароль користувача системи INTEGRA.

Після цього Вам стане доступний перегляд стану зон, виходів і так далі.

10. Якщо Ви хочете отримувати на смартфон PUSH-повідомлення про події системи INTEGRA, зайдіть у вкладу “Notifications” і натисніть на кнопку “Add Notifications”.

 

11. Виберіть категорії подій, за якими Ви хочете отримувати Push-повідомлення. Для цього послідовно натискайте на них, ліворуч від обраної категорії буде з’являтися помаранчева смужка: