defence

ТОВ "ДІФЕНС"

Налаштування програми VERSA CONTROL

Налаштування програми VERSA CONTROL

У цій статті Ви побачите, як налаштовується додаток для смартфона VERSA CONTROL.

Використане обладнання:

  • В якості головного приладу – VERSA 5/10/15 + ETHM-1 PLUS
  • В якості головного приладу – VERSA PLUS (ETHM-1 Plus вбудований в головну плату)
Зображення на скріншотах можуть незначно відрізнятися, в залежності від версії прошивки обладнання. У цій статті представлені настройки для обладнання VERSA 10 і ETHM-1 PLUS.
Підключення:

Налаштування приладу VERSA 10
Підключаємося до приладу VERSA програмою DloadX
1) Необхідно виконати ідентифікацію модулів в розділі СТРУКТУРА / МОДУЛІ

2) Потім потрібно перейти в розділ ETHM-1

  • Автоматично отримати IP-адресу (DHCP) – якщо опція включена, модуль автоматично завантажує з DHCP-сервера дані, що стосуються IP-адреси, маски підмережі та шлюз (в такому випадку цих параметрів не потрібно програмувати).
  • IP-адреса сервера – IP-адреса модуля.
  • Маска підмережі – маска підмережі, в якій працює модуль.
  • Шлюз – IP-адреса мережевого пристрою, за допомогою якого інші пристрої з даної локальної мережі з’єднуються з пристроями з інших мереж.
  • Отримати адресу сервера DNS автоматично – якщо опція включена, IP-адреса DNS-сервера завантажується автоматично з DHCP-сервера. Опція доступна, якщо опція АВТОМАТИЧНО ОТРИМАТИ IP-АДРЕСА (DHCP) включена.
  • DNS-сервер – IP-адреса DNS-сервера, який повинен використовуватися модулем. Його можна запрограмувати, якщо опція ОТРИМАТИ АДРЕСА СЕРВЕРА DNS АВТОМАТИЧНО вимкнена.
  • Сервер SATEL – якщо опція включена, то прилад з’єднується з сервером SATEL за допомогою Еthernet-модуля та за допомогою сервера SATEL можна з’єднатися з приладом. У разі здійснення зв’язку через сервер SATEL немає необхідності додаткової настройки мережевого пристрою, за допомогою якого модуль з’єднується з зовнішньою мережею.
  • Зв’язок з мобільним додатком – якщо опція включена, можна з’єднатися з ППК завдяки мобільному додатку. Опція доступна, якщо включена опція СЕРВЕР SATEL.
Якщо всі параметри встановлені коректно, автоматично з’явиться інформація ID і MAC. Ці параметри необхідні для налаштування програми VERSA CONTROL.
Налаштування мобільного додатку VERSA CONTROL
1) У меню виберіть Додати новий прилад
2) Введіть MAC-адресу і ID-номер
3) Пароль користувача в системі VERSA
4) Далі потрібно налаштувати опції для PUSH повідомлень

    
Якщо всі налаштування введені правильно, то в головному меню з’явиться назва системи.

Таких систем може бути необмежена кількість на одному пристрої. Крім цього допускається використання однієї системи різними пристроями, при цьому активним підключенням може бути тільки одне.