defence

ТОВ "ДІФЕНС"

Налаштування звязку по мережі Ethernet  між ППК INTEGRA і ПО DLOADX

Налаштування зв’язку по мережі Ethernet  між ППК INTEGRA і ПО DLOADX

Цей спосіб зв’язку вимагає підключення до ППК модуля ETHM-1 / ETHM-1 Plus (порти RS-232 і модуля повинні бути з’єднані).
Монтаж модуля ETHM-1 / ETHM-1 Plus
1. Встановіть плату модуля в корпус. Модуль слід встановлювати в той же самий корпус, що і ППК. Це полегшить підключення портів RS-232 приладу і модуля.

2. Встановіть адресу модуля з меж:

  • від 0 до 3 – при підключенні до ППК INTEGRA 24 або INTEGRA 32;
  • від 0 до 7 – при підключенні до ППК INTEGRA 64, INTEGRA 128, INTEGRA 128WRL, INTEGRA 256.
Встановлена адреса повинна відрізнятися від адрес, встановлених в інших пристроях, підключених до шини клавіатур ППК. Адреса задається за допомогою перемичок, що встановлюються на штирі ADDRESS. У таблиці представлений спосіб установки перемичок для установки певної адреси (  – перемичка встановлена, – перемичка знята).

3. Клеми + 12V, COM, DTM, і CKM модуля підключіть до клем ППК.

4. Якщо модуль повинен контролювати тамперний контакт корпусу, підключіть проводи тамперного контакту до клем TMP і COM. Якщо не повинен, то клему TMP підключіть до клеми COM модуля.

5. Підключіть модуль до мережі Ethernet.

Налаштування опцій ППК INTEGRA та модуля ETHM-1 / ETHM-1 Plus
1. Підключіть ППК до комп’ютера кабелем, запустіть ПО DLOADX, і завантажте дані з ППК.
2. В DLOADX відкрийте розділ «Структура і модулі», натиснувши на відповідну кнопку головного меню програми. У вікні перейдіть на вкладку «Модулі», виділіть шину клавіатур, і зробіть ідентифікацію підключених до неї пристроїв, натиснувши на кнопку «ЖКИ ідентифікація».

3. Після успішного завершення ідентифікації на шині клавіатур з’явиться новий пристрій – ETHM-1. Виділіть її, в правій частині вікна відобразяться опції модуля. Залежно від конфігурації локальної мережі: або активуйте опції «Автоматично отримати IP-адресу (DHCP)», «Отримати адресу DNS сервера автоматично», або внесіть вручну «IP-адреса сервера» (це адреса модуля ETHM-1), маску підмережі, шлюз, DNS-сервер. Також включіть опцію «Зв’язок DLOADX-> ETHM-1», пропишіть ключ шифрування даних (ключ DLOADX), і номер TCP-порту для зв’язку.

4. В DLOADX відкрийте розділ «Опції і загальні часи», натиснувши на відповідну кнопку головного меню програми. У вікні перейдіть на вкладку «Телефон» та активуйте опції «Зовнішній модем», «Модем ISDN / GSM / ETHM», «Відповідь ETHM / GSM».

5. Збережіть внесені налаштування в пам’ять ППК, натиснувши на відповідну кнопку головного меню програми.

6. Підключіть порт RS-232 модуля до порту RS-232 ППК. Залежно від приладу підключення слід виконати за допомогою кабелю:

  • INTEGRA з роз’ємом типу PIN5: PIN5 / PIN5;
  • INTEGRA з роз’ємом типу RJ / INTEGRA Plus: RJ / PIN5.
Запуск сеансу зв’язку між ПО DLOADX і ППК INTEGRA
1. Перед сеансом віддаленого зв’язку необхідно відключити функцію локальної настройки («Кінець DWNL-RS») через клавіатуру ППК INTEGRA.
2. У головному меню ПО DLOADX виберіть «Зв’язок» -> «Ідентифікатори і телефонні номери». У вікні, введіть:
  • ідентифікатор INTEGRA і ідентифікатор DLOADX. Ідентифікатори в ПО DLOADX повинні збігатися c ідентифікаторами в пам’яті ППК INTEGRA (їх можна переглянути, включивши сервісний режим в ППК INTEGRA: «Сервісний режим» -> «Конфігурація сервісного режиму»).
  • ІP-адреса модуля ETHM-1, номер TCP-порту для зв’язку, і ключ DLOADX.

3. У головному меню DLOADX виберіть «З’єднання» -> «TCP / IP: DLOADX -> ETHM», потім для запуску сеансу зв’язку у вікні, натисніть кнопку підключення.