defence

ТОВ "ДІФЕНС"

Оновлення прошивки в сенсорній клавіатурі INT-TSI

Для оновлення прошивки INT-TSI, вам потрібна програма TSI-Builder, яку ви можете скачати на сайті www.satel.pl або перейшовши за посиланням:https://www.satel.pl/ru/download/programy/TSI_Builder_1.1_int.exe .

ВАЖЛИВО !!!

            •Перед тим, як почати оновлення INT-TSI, зайдіть в меню «Допомога» (Help) і перевірте наявність оновлень для програми TSI Builder. Встановіть їх.
            • Коли корпус клавіатури INT-TSI відкривається, в ППК повинен бути запущений сервісний режим.

Прошивка в INT-TSI складається з 2-ох етапів:

• Оновлення прошивки процесора (INT-TSI STM);
• Оновлення операційної системи клавіатури (INT-TSI OS).

Оновлення прошивки процесора (INT-TSI STM):

1. Порт RS-232 клавіатури INT-TSI (роз’єм PIN5 перший з лівої сторони) підключіть до порту комп’ютера.

2. Зайшовши в програму INT-TSI Builder, перейдіть на вкладку «Інструменти» (Tools) і далі в «Оновлення INT-TSI STM» (Update INT-TSI STM).

3. Після запуску програми прошивки, натисніть на плату з червоною стрілкою зліва вгорі, як на малюнку нижче.

4. Виберіть COM-порт, до якого підключена клавіатура (в нашому випадку COM1), і натисніть ОК.

5. Програма порівняє версії прошивок, якщо є новіше – вона запропонує продовжити, натисніть ОК.

6. Успішне завершення оновлення прошивки буде підтверджено відповідним повідомленням:

Оновлення операційної системи клавіатури (INT-TSI OS):

1. Порт RS-232 клавіатури INT-TSI (роз’єм PIN5 з правої сторони) підключіть до порту комп’ютера. Також підключіть мережний кабель до ETHERNET-роз’єму клавіатури!

2. Зайшовши в програму TSI Builder, перейдіть на вкладку «Інструменти» (Tools) і далі в «Oновлення INT-TSI OS» (Update INT-TSI OS).

3. Після запуску програми прошивки, натисніть «Далі» (Next).

4. Вкажіть COM-порт, до якого підключена клавіатура (в нашому випадку COM7) і натисніть «Далі» (Next).

5. З’явиться повідомлення про необхідність перевантаження клавіатури через живлення. Вимкніть, а потім увімкніть Вашу клавіатуру.

6. Після перевантаження клавіатури через живлення – з’явиться вікно з налаштуванням мережевого підключення.

Важливо !!! При оновленні операційної системи INT-TSI не забудьте підключити мережевий кабель до ETHERNET-роз’єму клавіатури.

Введіть статичний IP-адресу клавіатури у відповідне поле (див. Скріншот вище). Якщо у Вас Інтернет динамічний, включіть опцію «DHCP», поставивши галочку. Натисніть кнопку «Далі» (Next) і дочекайтеся закінчення оновлення. Повинно з’явитися таке повідомлення:

Натисніть: «ОК» і «Закрыть» (Close).

Важливо !!! Для завершення оновлення ОС INT-TSI потрібно синхронізувати карти пам’яті клавіатури за допомогою TSI-Builder.

Вийміть SD-карту з клавіатури, вставте її в картрідер, підключіть його до ПК, і запустіть TSI Builder. Автоматично відкриється вікно синхронізації, як на малюнку нижче. У ньому потрібно вибрати ім’я Вашого проекту, якщо його немає – створити будь-який новий. У нашому випадку відкриваємо проект “Default”.

Після вибору у вікні «Синхронізація» імені проекту, виділяємо його, як на картинці нижче, і копілюємо, натиснувши на кнопку з молотком.

Потім знову виділяємо наш проект і робимо синхронізацію, натиснувши на кнопку із зеленими стрілками.

Після успішного завершення синхронізації з’явиться вікно з інформацією про версію INT-TSI OS, до якої оновиться Ваша клавіатура, і версіями INT-TSI STM і INTEGRA, які підтримують цю версію ОС.

Натискаємо «ТАК».
Потім витягуємо SD-карту з картридера, і встановлюємо її назад в INT-TSI. ОС клавіатури буде оновлена після її перезапуску.