defence

ТОВ "ДІФЕНС"

Про компанію

 
Компанія «ДИФЕНС» успішно працює на ринку безпеки України з 1998 року і займається поставками обладнання провідних світових виробників для систем охоронної та пожежної сигналізації, контролю доступу, моніторингу та дистанційного керування.
 
Відмінними рисами роботи компанії є професійний підхід, технічна підтримка для клієнтів, проведення навчальних семінарів, участь у галузевих виставках, сертифікація виробів.
 
Компанія «ДИФЕНС» є ексклюзивним дистриб’ютором фірми SATEL в Україні, а також офіційним дистриб’ютором компаній ELMES ELECTRONIC і SYSTEM SENSOR.
 
Фірма SATEL – провідний світовий розробник і виробник електронних пристроїв охоронної та пожежної сигналізації найвищої якості. Асортимент продукції фірми SATEL дуже великий і включає в себе приймально-контрольні прилади, сповіщувачі, сповіщувачі, станції моніторингу, модулі зв’язку, радіоконтролери, блоки живлення і монтажні аксесуари. Виробничий процес, в якому використані сучасні технологічні лінії провідних світових виробників, майже повністю автоматизований і дозволяє виготовляти практично безвідмовні продукти. Якість продукції, що випускається контролюється на кожному етапі, від фази розробки проекту і до здачі у виробництво. Кожен виріб в процесі виробництва підлягає багаторазовому тестування, що гарантує високу якість продукції, що випускається..
 
Компанія ELMES ELECTRONIC – виробник бездротового обладнання для систем дистанційного керування і охоронної сигналізації. Відповідаючи на запити ринку, компанія ELMES ELECTRONIC проектує і виготовляє широкий діапазон бездротових датчиків, контрольних панелей і приладів радіоуправління.
 
Компанія SYSTEM SENSOR – світовий лідер в області розробки і виробництва високоякісних сповіщувачів, оповіщувачів та інших компонентів систем пожежної безпеки.
 
Працюючи з нами, Ви можете придбати сучасне, функціональне і якісне обладнання за привабливою ціною. Також Ви можете пройти навчання з використання нашої продукції або скористатися технічною підтримкою, послугами з налагодження і маркетингового супроводу.
Запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці!