18 КВІТНЯ 2019 року КОМПАНІЯ «ДИФЕНС» ПРОВЕЛА ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР НА ТЕМУ «СУЧАСНІ КОМУНІКАЦІЙНІ МОДУЛІ ВІД SATEL з розширеними можливостями: GSM-X, GPRS-A, INT-GSM. МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ GX / INTEGRA CONTROL »

Нові комунікаційні модулі для здійснення повідомлень та моніторингу дають можливість вибору каналів зв’язку з установкою їх пріоритету. Вони сумісні з будь-яким ППК, а щоденний комфорт користувача забезпечує мобільний додаток GX CONTROL!

Учасники семінару дізналися про розширені можливості новітніх комунікаційних модулів від SATEL: GSM-X (з Ethernet-модулем GSM-X ETH і вбудованим голосовим модулем), GPRS-A, INT-GSM, що дозволяє використовувати їх не тільки в системах охоронної сигналізації, а й для управління елементами автоматики; навчилися на практиці їх налаштовувати, а також поспілкувалися в професійному середовищі та отримали подарунки від компаній Satel і «Діфенс».

Провів семінар тех. фахівець ТОВ “ДІФЕНС” Павло Петренко.

Дякуємо всім за інтерес і активну участь в семінарі. Щиро сподіваємося, що робота з обладнанням SATEL буде приносити Вам тільки позитивні емоції!