FAQ по ETHM и ETHM-1 PLUS

З якими приладами працює модуль ETHM-1 PLUS?

  • Модуль ETHM-1 PLUS працює з централями: INTEGRA, INTEGRA PLUS, VERSA.

         Як підключити модуль до централі CA-64?

  • Модуль ETHM-1 PLUS з СА-64 не працює, до СА-64 можна підключити модуль ETHM-1, проте на пультовий моніторинг централь не працюватиме, також недоступне віддалене конфігурування DLOAD64, але GUARD64 при цьому працює.

         Модуль не вдається ідентифікувати, у чому причина?

  • Насамперед перевірити адресу пристрою. Якщо ППК INTEGRA-24 або INTEGRA-32, адреса може бути в діапазоні від 0 до 3, INTEGRA або INTEGRA Plus – від 0 до 7. Якщо ППК VERSA, то адреса модуля має дорівнювати – 4. Встановлена адреса повинна відрізнятися від адрес, встановлених в інших пристроях, підключених до шини клавіатур приладу.

        Модуль не може отримати ID від серверу Satel!

  • Перевірте доступ до Інтернету. Якщо модуль повинен використовуватись в іншій системі охоронної сигналізації, необхідно видалити поточний ID. Після підключення модуля до нового приладу та після встановлення з’єднання із сервером SATEL слід змінити
    ID за допомогою функції у клавіатурі ЗМІНИТИ ID (РЕЖИМ ПРОГРАМУВАННЯСТРУКТУРА МОДУЛІ РКК КЛАВІАТУРИ УСТАНОВКИ [имя модуля] ЗМІНИТИ ID).
    Після видалення поточного ID, модулю при виході до Інтернету буде призначено новий ID.
    INTEGRA CONTROL, у якому записано старий ID, не зможе з’єднатися з приладом.

       При підключенні модуля ETHM-1, не можу вивести через сервер Satel мобільний додаток та інший софт для віддаленого програмування та адміністрування, а при підключенні безпосередньо (IP-адреса та порт) до INTEGRA CONTROL не надходять PUSH-сповіщення.

  • Робота через сервер SATEL та PUSH-повідомлення можлива лише з модулями ETHM-1 PLUS.

        Який захист даних, що передаються при сесії зв’язку в мережі Інтернет?

  • Передача даних шифрується за допомогою алгоритму зі 192-бітним ключем.

      Як підключається до модуля ETHM-1 PLUS модуль INT-GSM ?

  • Модуль ETHM-1 Plus може працювати інтегруючись з модулем INT-GSM, який підключається до модуля ETHM-1 через RS-485. Це дозволяє використовувати GPRS-канал як запасний канал зв’язку для відправки подій на ПЦН двома каналами зв’язку (Dual path reporting). Однак такий принцип роботи не доступний для приладів VERSA та модулів ETHM-1. Якщо модуль ідентифікований як «ETHM+GSM» (до ETHM-1 Plus
    підключений модуль INT-GSM), модуль INT-GSM виконує функції модуля ETHM-1 Plus у разі зникнення мережі Ethernet, використовуючи для цієї мети GPRS-модуль. У зв’язку з цим частина опцій та параметрів стосується обох модулів. Необхідно про це пам’ятати під час налаштування системи.

Схема подключения модуля INT-GSM к модулю ETHM-1 PLUS

     У мене труднощі з підключенням INTEGRA CONTROL, при тому, що інший користувач успішно підключений до того ж приладу.

  • Модуль не дозволяє підключення більше однієї сесії зв’язку. Після виходу з сеансу зв’язку першого користувача, підключення стане доступним другому.

      При підключенні мобільного застосунку INTEGRA CONTROL, видає помилку наступного змісту: “Control panel`s version is unknown!”, “Версія панелі не підтримується!”

  • Необхідно перевірити наявність та відповідність ключа GUARDX та увімкнення опції GSM в налаштуваннях модуля та мобільного застосунку, а також правильність пароля користувача. Після трьох чергових спроб встановити зв’язок за допомогою неправильного ключа модуль блокує зв’язок з даної IP-адреси на час близько 20 хвилин.

     Нові макрос-команди не з’явилися в мобільному додатку. Як їх імпортувати туди?

  • Запрограмовані макрос-команди можуть бути автоматично завантажені додатком INTEGRA CONTROL після встановлення зв’язку з модулем ETHM -1 Plus. Дані, що стосуються макрос-команд, зберігаються у пам’яті модуля. Перед початком програмування макрос-команди слід рахувати дані модуля (натиснути кнопку «Читання» в закладці «Макрос-команди»), а після завершення налаштування записати дані в модуль (натиснути кнопку «Запис» у закладці «Макрос-команди») . Після цього в мобільному додатку зайти в меню збереженого ППК і вибрати пункт “Редагувати” – “Макроси” – “Імпортувати з ETHM-1 Plus”. Після встановлення сеансу зв’язку з модулем у ньому з’являться всі макрос-команди. Макрос-команди можна завантажити у програму без встановлення з’єднання з модулем. Файл з макрос-командами можна експортувати, а потім записати в пам’ять мобільного пристрою (для переміщення файлу можна використовувати картку пам’яті або інші рішення, передбачені для цього пристрою). Робиться це за допомогою кнопок “Експорт у файл” у налаштуваннях модуля.

     Як налаштувати зв’язок мобільного додатка, DLOADX, GUARDX з модулем ETHM-2?

  • Модуль ETHM-2 не підтримує мобільний додаток, також не підтримує зв’язок з DLOADX і GUARDX. Налаштування тільки самого модуля можна здійснювати за допомогою ETHM-2 Soft по мережі Ethernet. Або через інтернет-браузер, в якому після авторизації буде доступне керування виходами та перегляд журналу подій. Однак виходами, що сигналізують про аварії, керувати неможливо.

     Чи можна підключити модулі: ETHM-1 Plus та INT-GSM паралельно на шину клавіатур? Яка пріоритетність каналів зв’язку?

  • Можна підключити обидва модулі зв’язку паралельно на шину клавіатур, при цьому ETHM-1 PLUS та INT-GSM будуть мати різні адреси на даній шині та пріоритет каналом зв’язку за модулем адреса якого нижче. Також за такого способу підключення слід налаштувати два способи підключення, щоб використовувати вибір каналу зв’язку на малюнку нижче. Або два різні підключення через кожен модуль зв’язку окремо.

       Особливості підключення до приладу через модуль ETHM-1 Plus для віддаленого програмування через DLOADX?

У розділі “Структура” – “Модулі”  виділяємо модуль ETHM і у відкритих налаштуваннях модуля включаємо галочку “Зв’язок з DLOADX” і задаємо ключ DLOADX.

  • У розділі “Опції” – “Телефон” включити опції: “Зовнішній модем, Модем ISDN/GSM/ETHM”.

  • Обов’язкова наявність кабелю RJ-PIN5 – інакше з’єднання не відбудеться і буде таке повідомлення про помилку зв’язку:
  • З клавіатури зайти через пароль адміна із зірочкою в меню користувача, розділ “Зміна опцій”, і в ньому перевірити чи включені функції: “Пост. дост. серв.”, “Серв. сл. ред.”, “Пос. дост. DLOADX”. Інакше при спробі з’єднання мудуль повертатиме помилку з повідомленням на малюнку нижче: