Налаштування моніторингу ППК INTEGRA + ETHM-1 Plus / INT-GSM (Ethernet- та GPRS-канали)

Налаштування моніторингу ППК INTEGRA з модулями ETHM-1 Plus та INT-GSM здійснюється у програмі  DLOADX.

  • Модуль INT-GSM фізично підключається до модуля ETHM-1 Plus по шині RS-485 (у жодному разі не до шини клавіатур INTEGRA безпосередньо!);
  • Виставляємо джамперами на модулях адреси (щоб були ідентичними);
  • Підключаємо мережевий кабель до модуля ETHM, а модуль GSM вставляємо СІМ-карту;
  • Заходимо до розділу “Загальні опції і часи” – “Телефон” програми DLOADX, і включаємо наступні налаштування: 

Потім, у розділі «Структура і модулі» клацаємо на «Клавіатури» у списку зліва, а потім на кнопку «Ідентифікація РКК». Чекаємо, коли модулі ідентифікуються.


 

Підтверджуємо ідентифікацію, натиснувши «ОК». У вікні, що з’явилося в розділі «Структура», у вкладці «Модулі» повинен з’явитися модуль ETHM+GSM.

Виділяємо модуль та перевіряємо відображення інформації про версію мікропрограм (при необхідності оновлюємо для коректної роботи з мобільним додатком), інформації про інтернет з’єднання та роботу GSM мережі.


 

Розпочнемо налаштування модулів:

  1. Включаємо СІМ-картки та, якщо є необхідність, здійснюємо налаштування IP адрес локальної мережі. Потім, оновивши інформацію, перевіряємо коректність відображення інформації про мережі.
  2. Переходимо у вкладку «Функції INT-GSM» та прописуємо APN (ім’я точки доступу). Записуємо налаштування кнопкою “Запис” внизу.

APN мобільних операторів України:

 • Київстар
  internet
 • Lifecell (life)
  internet
 • Vodafone (МТС)
  internet
 • 3Mob (Utel, Укртелеком)
  utel.ua

 

 • Переходимо у вкладку «Моніторинг» модуля зв’язку та налаштовуємо пріоритет каналу передачі даних на основний та резервний ПЦС.

Пріоритет приймання даних на ПЦС налаштовується в розділі «Моніторинг» ППК разом із налаштуваннями напряму передачі даних, а також IP адреси, порти, ключі ПЦС, ідентифікатори (пультові номери) та протоколи передачі.

Не забуваємо й про налаштування періодичної тестової передачі.

Після чого рекомендується відключити опцію «Пам’ять аварії до відміни» у розділі «Загальні опції і часи» – «Інші». Для того, щоб при перемиканні з одного каналу зв’язку на інший клавіатура та мобільний додаток не сигналізували користувачеві про аварію зв’язку.

На цьому налаштування зв’язку моніторингу на ПЦС закінчено. Дякуємо за увагу!