Налаштування мобільного додатку VERSA CONTROL

Налаштування мобільного додатку VERSA CONTROL

 

У цій статті Ви побачите, як налаштовується додаток для смартфона VERSA CONTROL.

 

Використане обладнання:

 

  • В якості головного приладу – VERSA 5/10/15 + ETHM-1 PLUS
  • В якості головного приладу – VERSA PLUS (ETHM-1 Plus вбудований у головну плату)

 

Зображення на скріншотах можуть відрізнятися в залежності від версії мікропрограми обладнання. У цій статті представлені налаштування на устаткуванні VERSA 10 та ETHM-1 PLUS.

 

Підключення:

 

 

Налаштування приладу VERSA 10

 

Підключаємось до приладу VERSA програмою DloadX

 

1) Необхідно виконати ідентифікацію модулів у розділі СТРУКТУРА/МОДУЛІ

 

 

2) Потім потрібно перейти до розділу ETHM-1

 

 

  • Автоматично отримати IP-адресу (DHCP) – якщо опція увімкнена, модуль автоматично завантажує з DHCP-сервера дані, що стосуються IP-адреси, маски підмережі та шлюзу (у такому разі цих параметрів не потрібно програмувати).
  • IP-адреса сервера – IP-адреса модуля.
  • Маска підмережі – маска підмережі, у якій працює модуль.
  • Шлюз – IP-адреса мережного пристрою, за допомогою якого інші пристрої з цієї локальної мережі з’єднуються з пристроями з інших мереж.
  • Отримати адресу сервера DNS автоматично – якщо опція увімкнена, IP-адреса DNS-сервера завантажується автоматично з DHCP-сервера. Опція доступна, якщо опція АВТОМАТИЧНО ОТРИМАТИ IP-АДРЕСУ (DHCP) увімкнена.
  • DNS-сервер – IP-адреса DNS-сервера, яка має використовуватися модулем. Його можна запрограмувати, якщо опція ОТРИМАТИ АДРЕСУ СЕРВЕРУ DNS АВТОМАТИЧНО вимкнена.
  • Сервер SATEL – якщо опція увімкнена, прилад з’єднується з сервером SATEL за допомогою Ethernet-модуля і за допомогою сервера SATEL можна з’єднатися з приладом. У разі здійснення зв’язку через сервер SATEL немає необхідності додаткового налаштування мережного пристрою, за допомогою якого модуль з’єднується із зовнішньою мережею.
  • Зв’язок з мобільним додатком – якщо опцію увімкнено, можна з’єднатися з приймально-контрольним приладом з мобільного додатка. Опція доступна, якщо увімкнена опція СЕРВЕР SATEL.

 

Якщо всі параметри встановлені правильно, автоматично з’явиться інформація ID та MAC. Ці параметри необхідні для налаштування додатку VERSA CONTROL.

 

Налаштування мобільного додатку VERSA CONTROL

 

1) У меню  виберіть Додати новий прилад
2) Введіть MAC-адресу та ID-номер
3) Пароль користувача у системі VERSA
4) Далі слід зазначити події для PUSH повідомлень

 

 

Якщо всі параметри введені правильно, у головному меню з’явиться ім’я системи

 


 

Таких систем може бути необмежена кількість на одному пристрої. Крім цього допускається користування однією системою на різних пристроях, при цьому активне підключення може бути лише одне.