Налаштування смс оповіщення ППК INTEGRA + GSM-X

Ці налаштування підходять для ППК наступних моделей: INTEGRA 24/32/64/64PLUS/128/128PLUS/256PLUS.

 

Зображення на скріншотах можуть відрізнятися в залежності від версії мікропрограми обладнання. У цій статті представлені налаштування на ППК INTEGRA 64 та комунікаційному модулі GSM-X.


Підключення:

 

 

Налаштування приладу INTEGRA

 

Підключаємось до приладу INTEGRA програмою DloadX.

 

Переходимо до розділу “Телефонне повідомлення”

 

 

1) Зазначаємо прапорець “Телефонне повідомлення”2) Вписуємо номер телефону одержувача смс. Він складається з двох частин: префікса (1234), та самого номера телефону (0967804701). Ви можете вигадати будь-який інший префікс. Головне, щоб він збігався із запрограмованим у модулі GSM-X (Опція “Номер PAGER”).


3) Вибираємо “Тип повідомл.” – “Пейдж.тип1” (правою кнопкою миші по полю), інші налаштування змінювати не обов’язково, їх функціональність докладно описана в інструкції з програмування ППК INTEGRA.

 


Переходимо у вкладку “Пейдж./SMS”

 

 

 Тут необхідно прописати текст смс-повідомлень, можна використовувати лише латинський алфавіт та цифри. Кожне повідомлення має порядковий номер, він й служитиме для призначення подій.

 


Переходимо у вкладку “Призначення подій”

 

 

Відкриваємо першу вкладку “Тривоги зон”. Тут ставимо хрестики для визначення потрібних нам подій. У прикладі на скріншоті будуть надсилатись повідомлення на номер телефону 1 по тривогах із зони 3. У стовпці “Пейдж./SMS” необхідно вписати порядковий номер повідомлення. За аналогією можна налаштувати будь-які повідомлення на інших вкладках.

 

 

Далі підключаємось до модуля GSM-X програмою GX Soft


Переходимо у вкладку “МОДУЛИ/GSM”

 

 

1) Вводимо PIN-код сім-картки. Якщо запит PIN-коду на сім-карті вимкнено, залишаємо поле порожнім.


2) “Номер SMS-центра”:


  • Для користувачів передоплати:
    • Київстар – +380672021111
    • МТС – +38050000501
    • Лайф – +380639010000
  • Для контрактних абонентів смс-центр може відрізнятися, уточніть його у довідковій службі оператора.


Переходимо у вкладку “ФУНКЦИИ/ШЛЮЗ GSM”

 

 

1) “Номер PAGER” при заводських налаштуваннях GSM-X вже запрограмований як “1234”. Замість нього Ви можете вписати будь-який інший, але він має збігатися з префіксом перед номером телефону одержувача смс у ППК INTEGRA.


2) “Преф. смс”: впишіть “+38”.


Інші параметри налаштовувати необов’язково, детально про них написано в інструкції до модуля GSM-X.


Переходимо у вкладку “ФУНКЦИИ/УПРАВЛЕНИЕ SMS/DTMF”

 

 

1) “Переслать USSD-код – SIM 1”: впишіть пароль для перевірки стану рахунку на сім-карті. На скріншоті для прикладу вказано пароль “54321”. Для перевірки потрібно відправити на номер телефону сім-карти, встановленої в модуль GSM-X, смс-повідомлення у форматі 54321=*111#=, де 54321 – це пароль з прикладу, а *111# – запит на перевірку рахунку (у цьому прикладі – для Київстара).