Налаштування зв’язку через сервер SATEL між ППК INTEGRA та комплектуючі, ПЗ DLOADX

Цей спосіб зв’язку вимагає підключення до ППК модуля ETHM-1 Plus (порти RS-232 ППК і ETHM-1 Plus повинні бути з’єднані).
Монтаж модуля ETHM-1 Plus
1. Встановіть плату модуля в корпус. Модуль слід встановлювати в той же самий корпус, що і ППК. Це полегшить підключення портів RS-232 приладу і модуля.
2. Встановіть адресу модуля з меж:
  • від 0 до 3 – при підключенні до ППК INTEGRA 24 або INTEGRA 32
  • від 0 до 7 – при підключенні до ППК INTEGRA 64, INTEGRA 128, INTEGRA 128WRL, INTEGRA 256
Встановлена адреса повинна відрізнятися від адрес, встановлених на інших пристроях, підключених до шини клавіатур ППК. Адреса задається за допомогою перемичок, які встановлюються на штирі ADDRESS. У таблиці представлений спосіб установки перемичок для установки певної адреси (- перемичка встановлена, – перемичка знята).
3. Клеми + 12V, COM, DTM, і CKM модуля підключіть до клем ППК.
4. Якщо модуль повинен контролювати тамперний контакт корпусу, підключіть проводи тамперного контакту до клем TMP і COM. Якщо не повинен, то клему TMP підключіть до клеми COM модуля.
5. Підключіть модуль до мережі Ethernet.
Налаштування опцій ППК INTEGRA та модуля ETHM-1 Plus
1. Підключіть ППК до комп’ютера кабелем, запустіть ПЗ DLOADX, зчитайте дані з ППК.
2. В DLOADX відкрийте розділ «Структура і модулі», натиснувши на відповідну кнопку головного меню програми. У вікні перейдіть на вкладку «Модулі», виділіть шину клавіатур, зробіть ідентифікацію підключених до неї пристроїв, натиснувши на кнопку «РКІ ідентифікація».
3. Після успішного завершення ідентифікації на шині клавіатур з’явиться новий пристрій – ETHM-1. Виділіть його, в правій частині вікна відображаються опції модуля. Залежно від конфігурації локальної мережі: або активуйте опції «Автоматично отримати IP-адресу (DHCP)», «Отримати адресу DNS сервера автоматично», або внесіть вручну «IP-адресу сервера» (це адреса модуля ETHM-1), маску підмережі, шлюз, DNS-сервер. Також включіть опцію «Зв’язок DLOADX-> ETHM-1», пропишіть ключ шифрування даних (ключ DLOADX), і номер TCP-порту для зв’язку.  Перевірте значення поля «ID». Якщо воно дорівнює «FFFFFFFFFFFFFFFF» – це означає, що сервер SATEL ще не привласнив Вашій системі ідентифікатор. Усуньте проблеми з доступом модуля ETHM-1 до мережі INTERNET і натисніть на кнопку «Оновити». Коли відобразиться коректний «ID» (будь-яке значення, крім «FFFFFFFFFFFFFFFF»), переходьте до наступного етапу налаштування.
4. В DLOADX відкрийте розділ «Опції і загальний час», натиснувши на відповідну кнопку головного меню програми. У вікні перейдіть на вкладку «Телефон» та активуйте опції «Зовнішній модем», «Модем ISDN / GSM / ETHM», «Відповідь ETHM / GSM».
5. Збережіть внесені налаштування в пам’ять ППК, натиснувши на відповідну кнопку головного меню програми.
6. Підключіть порт RS-232 модуля до порту RS-232 ППК. Залежно від приладу підключення слід виконати за допомогою кабелю:
  • INTEGRA c роз’ємом типу PIN5: PIN5 / PIN5
  • INTEGRA c роз’ємом типу RJ / INTEGRA Plus: RJ / PIN5
Запуск сеансу зв’язку між ПО DLOADX і ППК INTEGRA
1. Перед сеансом віддаленого зв’язку необхідно відключити функцію локальної настройки («Кінець DWNL-RS») через клавіатуру ППК INTEGRA.
2. У головному меню ПО DLOADX виберіть «Зв’язок» -> «Налаштування зв’язку». У вікні, введіть:
  • ідентифікатор INTEGRA та ідентифікатор DLOADX. Ідентифікатори в ПО DLOADX повинні збігатися c ідентифікаторами в пам’яті ППК INTEGRA (їх можна переглянути, включивши сервісний режим в ППК INTEGRA: «Сервісний режим» -> «Конфігурація сервісного режиму»).
  • MAC-адресу і ID модуля ETHM-1 Plus, ключ DLOADX.

3. У головному меню DLOADX виберіть «З’єднання» -> «TCP / IP: Сервер SATEL», потім для запуску сеансу зв’язку у вікні, натисніть кнопку підключення.