Налаштування зв’язку по Ethernet-мережі між ППК INTEGRA та ПЗ DLOADX

Налаштування зв’язку по Ethernet-мережі між ППК INTEGRA та ПЗ DLOADX

 

Цей спосіб зв’язку вимагає підключення до ППК модуля ETHM-1 / ETHM-1 Plus (порти RS-232 ППК і модуля ETHM повинні бути з’єднані).


Монтаж модуля ETHM-1 / ETHM-1 Plus


1. Встановіть плату модуля у корпус. Модуль слід встановлювати в той же корпус, що й ППК. Це полегшить підключення портів RS-232 приладу та модуля.
2. Встановіть адресу модуля з межі:


  • від 0 до 3 – при підключенні до ППК INTEGRA 24 або INTEGRA 32
  • від 0 до 7 – при підключенні до ППК INTEGRA 64, INTEGRA 128, INTEGRA 128WRL, INTEGRA 256


Встановлена адреса повинна відрізнятись від адрес, встановлених в інших пристроях, підключених до шини клавіатур ППК. Адреса задається за допомогою перемичок, що встановлюються на штирі ADDRESS. У таблиці представлений спосіб встановлення перемичок для встановлення певної адреси (  – перемичку встановлено,   – перемичка знята).

 

 

3. Клеми +12V, COM, DTM, та CKM модуля під’єднайте до клем ППК.

 

 

4. Якщо модуль повинен контролювати тамперний контакт корпусу, під’єднайте дроти тамперного контакту до клем TMP і COM. Якщо не повинен, то клему TMP під’єднайте до клеми COM модуля.
5. Під’єднайте модуль до мережі Ethernet.


Налаштування опцій ППК INTEGRA та модуля ETHM-1 / ETHM-1 Plus

 

1. Підключіть ППК до комп’ютера кабелем, запустіть ПЗ DLOADX, і завантажте дані з ППК.
2. У DLOADX відкрийте розділ «Структура і модулі», натиснувши на відповідну кнопку головного меню програми. У вікні, перейдіть на вкладку «Модулі», виділіть шину клавіатур, і зробіть ідентифікацію підключених до неї пристроїв, натиснувши на кнопку «Ідентифікація РКК».

 

 

3. Після успішного завершення ідентифікації на шині клавіатур з’явиться новий пристрій – ETHM-1. Виділіть його, у правій частині вікна з’являться опції модуля. Залежно від конфігурації локальної мережі: або активуйте опції «Автоматично отримувати IP-адресу (DHCP)», «Автомат. отримувати адресу DNS сервера», або внесіть вручну «IP-адресу сервера» (це адреса модуля ETHM-1), маску підмережі, шлюз, сервер DNS. Також увімкніть опцію «Зв’язок з DLOADX», пропишіть ключ шифрування даних (ключ DLOADX) та номер TCP-порту для зв’язку.

 

 

4. У DLOADX відкрийте розділ «Загальні опції і часи», натиснувши на відповідну кнопку головного меню програми. У вікні, перейдіть на вкладку «Телефон» і активуйте опції «Зовнішній модем», «Модем ISDN/GSM/ETHM», «Відповідь ETHM/GSM».

 

 

5. Збережіть налаштування в пам’ять ППК, натиснувши на відповідну кнопку головного меню програми.
6. Під’єднайте порт RS-232 модуля до порту RS-232 ППК. Залежно від приладу підключення слід здійснити за допомогою кабелю:


  • INTEGRA з роз’ємом типу PIN5: PIN5/PIN5
  • INTEGRA з роз’ємом типу RJ / INTEGRA Plus: RJ/PIN5

 

Запуск сеансу зв’язку між DLOADX і ППК INTEGRA

 

1. Перед сеансом віддаленого зв’язку необхідно вимкнути функцію локального програмування («Кінець DWNL-RS») через клавіатуру ППК INTEGRA.
2. У головному меню ПЗ DLOADX  виберіть «Зв’язок» -> «Налаштування зв’язку». У вікні, введіть:

  • ідентифікатор INTEGRA та ідентифікатор DLOADX. Ідентифікатори в ПЗ DLOADX мають збігатися з ідентифікаторами в пам’яті ППК INTEGRA (їх можна переглянути, увімкнувши сервісний режим у ППК INTEGRA: «Сервісний режим» -> «Конфігурація сервісного режиму»).
  • IP-адреса модуля ETHM-1, номер TCP-порту для зв’язку, та ключ DLOADX.

 

 

3. У головному меню DLOADX  виберіть «З’єднання» -> «TCP/IP: DLOADX -> ETHM», потім для запуску сеансу зв’язку у вікні натисніть кнопку підключення.