Налаштування віддаленого конфігурування ППК «Perfecta»

Віддалене програмування ППК “PERFECTA” виконується програмою PERFECTA SOFT. Підключення до приладу можна реалізувати двома способами:

 

  1. Через сервер “Сател”.
  2. Пряме підключення TCP.

 

  • Розберемо спочатку найпростіший спосіб – через сервер SATEL. Для цього потрібно запрограмувати:

 

  1.  Включити опцію “Зв’язок з PERFECTA Soft через сервер SATEL”.
  2. Запрограмувати ключ приладу
  3. Зберегти в текстовий файл IMEI та ID приладу.

 

 

Відкриваємо ПЗ PERFECTA Soft, обираємо тип приладу:

 

 

І опинившись у розділі “Проект”, переходимо в меню програми, у верхньому правому кутку.

 

 

У налаштуваннях з’єднання вибираємо “Віддалене з’єднання через сервер SATEL”, потім вносимо IMEI, ID і ключ приладу і натискаємо ОК.

 

 

Потім натискаємо на з’єднання TCP і з’єднуємося з приладом.

 

 

  • Тепер розберемо спосіб налаштування віддаленого програмування через TCP/IP, без залучення сервера “SATEL”. Такий спосіб є актуальним для інженерів пультів централізованого спостереження (адміністраторів).

 

Для роботи необхідно налаштувати прокидання TCP порту в маршрутизаторі на локальну IP адресу ПК інженера, де встановлено програмне забезпечення “Perfecta Soft”.

 

У розділі налаштувань приладу “Функції” – “Зв’язок” прописуємо зовнішню IP адресу та заданий раніше порт комп’ютера з ПЗ “Perfecta Soft” та текст СМС для ініціалізації сеансу зв’язку з боку ППК.

 

 

У розділі налаштувань приладу “Функції” – “Сповіщення” вносимо номер телефону, з якого буде надсилання СМС на номер приладу для ініціалізації сеансу зв’язку з боку ППК.

 

 

У налаштуваннях з’єднання вибираємо “Віддалене з’єднання Perfecta-Perfecta Soft”, потім ключ приладу та натискаємо ОК.

 

 

Потім натискаємо ТСР з’єднання і після цього відправляємо СМС на номер СІМ-карти, яка встановлена в ППК з номера заданого в приладі у функціях повідомлення, в тексті СМС вказуємо значення, задане в налаштуваннях зв’язку і очікуємо з’єднання.

 

 

Також можна замість відправки СМС із запитом запустити функцію “PERFECTA SOFT” за допомогою РК-клавіатури (функція доступна в меню клавіатури під час використання сервісного пароля).

 

12345*, двічі курсор вгору і вибрати “решіткою” PERFECTA SOFT – з’єднання запуститься.