Новинки 2020 від SATEL

У 2020 році асортимент SATEL поповнився низкою нових пристроїв. Почнемо їх огляд з новинок бездротової системи сигналізації ABAX 2 із двостороннім радіозв’язком.

 

ARF-200 – вимірювач радіосигналу ABAX 2

 

 

Інструмент діагностики ARF-200 вказує рівень сигналу, що отримується та надсилається пристроями бездротової системи ABAX 2. Також він дозволяє визначити рівень “радіошуму”, що генерується іншим радіообладнанням, що діє на каналах системи.

 

ADD-200 – сповіщувач освітленості та температури для ABAX 2

 

 

Вуличний бездротовий сповіщувач ADD-200 обладнаний двома датчиками – освітленості та температури. Отримані за їх допомогою відомості про поточні освітленість і температуру можуть застосовуватися для реалізації функцій автоматизації будівлі.

 

Багато цікавих новинок вийшло й у серії бездротових пристроїв, що працюють на частоті 433 МГц.

 

MPD-310 та MPD-310 Pet – бездротові сповіщувачі руху 433 МГц

 

 

Ці сповіщувачі сумісні з ППК PERFECTA (моделі WRL із радіомодулем), охоронним модулем MICRA, а також контролерами VERSA-MCU та MTX-300. Зона виявлення датчиків становить до 18×16,5 м. MPD-310 оснащений регульованим дзеркалом, що дозволяє контролювати так звану “мертву зону”, а MPD-310 Pet не реагує на рух свійських тварин масою до 20 кг. Обидва вони розміщені в нових витончених корпусах, вже відомих за датчиками серії SLIM LINE та бездротовими сповіщувачами APD-200 та APMD-250.

 

MRU-300 – ретранслятор радіосигналів 433 МГц

 

 

Ретранслятор MRU-300 отримує радіосигнали від бездротових пристроїв 433 МГц виробництва SATEL і передає їх далі. Тим самим він дозволяє отримати потрібний рівень сигналу від передавачів (сповіщувачів та брелоків) до приймача (ППК PERFECTA версії WRL, модуля MICRA, контролера VERSA-MCU або MTX-300). Ретранслятор застосовується, наприклад, там, де елементи бездротової системи знаходяться на завеликій для успішного зв’язку відстані, або між ними знаходяться елементи, що знижують якість радіозв’язку.

 

MXD-300 – бездротовий універсальний сповіщувач 433 МГц

 

 

До групи продуктів бездротової системи 433 МГц додано черговий пристрій – багатофункціональний сповіщувач MXD-300. Він може працювати як:

 

  • магнітоконтактний сповіщувач,
  • магнітоконтактний сповіщувач з підтримкою ролет,
  • сповіщувач удару,
  • сповіщувач удару та магнітоконтактний сповіщувач,
  • сповіщувач затоплення.

 

Сумісний із такими пристроями: ППК PERFECTA WRL, контролерами VERSA-MCU та MTX-300, а також охоронним модулем MICRA.

 

Радіоконтролери RK

 

 

Наступна група продуктів – універсальні радіоконтролери серії RK. Доступні чотири моделі, що відрізняються кількістю підтримуваних релейних виходів (каналів) – 1, 2 або 4: RK-1K, RK-2K, RK-4K та RK-4K SMA. Три перші мають вбудовані антени, а останній обладнаний роз’ємом SMA для підключення зовнішньої антени.

 

Вони призначені для управління за допомогою брелоків пристроями, підключеними до релейних виходів контролера (шлагбаумами, воротами, ролетами тощо). Додатково вони оснащені входами та виходами, призначеними для роботи з ППК, тому можуть застосовуватись для віддаленої постановки на охорону та зняття з охорони системи охоронної сигналізації. Контролери підтримують такі моделі брелоків: MPT-350, MPT-300, T-4, T-2, T-1, P-4 та P-2.

 

Кожен модуль продається в комплекті з двома брелоками – відповідно:

 

 

Для налаштування роботи релейних виходів контролерів та керування брелоками призначена програма RK Soft.

 

Модульний дистанційний кронштейн BRACKET E

 

 

Вуличні датчики руху лінійки OPAL, модель AOD-210, а також шторні сповіщувачі AGATE та AOCD-260 тепер можна встановити на модульний дистанційний кронштейн BRACKET E. Цей тип встановлення дозволяє відсунути сповіщувач від поверхні стіни навіть на 10-20 см, щоб зону виявлення датчика не обмежувала труба, карниз, лампа тощо, що відстає від стіни. Застосовуючи кронштейн BRACKET E, можна також встановити сповіщувач, наприклад, під звисом даху на підшивці або під балконом.

 

Індивідуальні елементи кронштейна BRACKET E (на вибір білого або сірого кольору) доступні окремо, завдяки чому їх можна комбінувати на власний розсуд, адаптуючи до особливостей місця встановлення.

 

Чергові новинки компанія SATEL презентує вже в 2021 році. Подальшу інформацію чекайте незабаром!