defence

ТОВ "ДІФЕНС"

Зміна мови в ППК INTEGRA та VERSA

Зміна мови в ППК INTEGRA та VERSA

У цій статті Ви побачите як змінити системну мову в приладах серії INTEGRA та VERSA. Зміна мови доступна тільки з російської на українську та з української на російську мови..

На сайті satel.pl в розділі програм (http://www.satel.pl/ru/cat/609) можна завантажити актуальну версію прошивки приладу з необхідною мовою та програму FLASHX для запису прошивки в прилад. Щоб оновити прошивку приладу потрібно:

Для приладів серії INTEGRA:

 1. Підключити порт RS-232 приладу до порту комп’ютера (спосіб отримання інформації щодо під’єднання представлений в ПОСІБНИКУ ЗІ ВСТАНОВЛЕННЯ).).
 2. Запустити програму FLASHX.
 3. Клікнути, щоб вибрати файл з новою прошивкою приладу.
 4. Клікнути , щоб вказати порт, через який буде здійснюватися зв’язок з приладом, і почати оновлення прошивки.
 5. За допомогою функції, яка доступна в сервісному режимі запустити в приладі програму STARTER (->ВІДНОВЛЕННЯ -> СТАРТЕР).
 • Під час виконання програми STARTER нормальні функції приладу заблоковані (контролюється тільки стан електронних запобіжників).
 • Програма STARTER очікує протягом 2 хвилин початку заміну прошивки приладу. Якщо цього не відбувається, то прилад повертається в сервісний режим.
 • Якщо з якої-небудь причини процедура заміни прошивки буде раптово припинена (напр., внаслідок відключення живлення), в результаті чого мікропрограма приладу буде пошкоджена, то відбудеться автоматичний запуск програми STARTER, яка залишатиметься активною до успішної перепрошивки мікропрограми.
 • Програму STARTER можна запустити, замкнувши штирі RESET при запуску приладу – розімкнути штирі слід майже відразу після включення живлення (приблизно за мить).

Для приладів серії VERSA:

 1. Підключіть порт RS-232 (TTL) приймально-контрольного приладу до порту комп’ютера (напр., за допомогою перетворювача USB-RS компанії SATEL).
 2. Введіть з клавіатури сервісний пароль та натисніть клавішу , потім
 3. Натисніть по черзі клавіші . Буде запущена функція STARTER. Прилад буде чекати установки зв’язку з програмою для прошивки мікропрограми (натискання клавіші  ввиключить функцію STARTER).
 4. Запустіть на комп’ютері програму для оновлення прошивки приладу.
 5. Клацніть по кнопці .
 6. У вікні, вкажіть COM-порт комп’ютера, до якого підключений прилад, натисніть кнопку «ОК». Програма для оновлення програмного забезпечення з’єднається з приладом.
 7. У  вікні з питанням про продовження процесу оновлення програмного забезпечення натисніть кнопку «Yes». Розпочнеться оновлення прошивки.