ЗМІНА МОВИ В ППК INTEGRA І VERSA

Зміна мови в ППК INTEGRA та VERSA

У цій статті Ви дізнаєтесь як змінити системну мову в приладах серії INTEGRA та VERSA. Зміна мови доступна лише з російської на українську та з української на російську мови.

На сайті satel.eu в розділі програми можна завантажити актуальну версію мікропрограми приладу з необхідною мовою та програму FLASHX для запису мікропрограми в прилад. Щоб оновити мікропрограму приладу, слід:

Для приладів серії INTEGRA:

 1. Підключити порт RS-232 приладу до порту комп’ютера (спосіб виконання підключення представлений у КЕРІВНИЦТВІ З УСТАНОВКИ).
  Запустити програму FLASHX.
 2. Натиснути, щоб вибрати файл із новою мікропрограмою приладу.
 3. Натиснути , щоб вказати порт, через який буде здійснюватися зв’язок із приладом, та розпочати оновлення мікропрограми.
  За допомогою функції, яка доступна в сервісному режимі, запустити в приладі програму STARTER (->ВІДНОВЛЕННЯ -> СТАРТЕР).
 • Під час виконання програми STARTER нормальні функції пристрою заблоковані (контролюється тільки стан електронних запобіжників).
 • Програма STARTER очікує протягом 2 хвилин початку процедури заміни мікропрограми приладу. Якщо цього немає, то прилад повертається в сервісний режим.
 • Якщо з будь-якої причини процедура заміни мікропрограми буде раптово припинена (напр., внаслідок відключення живлення), внаслідок чого мікропрограма приладу буде пошкоджена, то відбудеться автоматичний запуск програми STARTER, яка залишиться активною до успішної перепрошивки мікропрограми.
 • Програму STARTER можна запустити, замкнувши штирі RESET при запуску приладу – розімкнути штирі слід майже відразу після включення живлення (приблизно через секунду).

Для приладів серії VERSA:

  1. Підключіть порт RS-232 (TTL) приймально-контрольного приладу до порту комп’ютера (напр., за допомогою перетворювача USB-RS компанії SATEL).
  2. Введіть сервісний пароль з клавіатури та натисніть клавішу , потім
 1. Натисніть по черзі клавіші  . Буде запущено функцію STARTER. Прилад чекатиме на встановлення зв’язку з програмою для прошивки мікропрограми (натискання клавіші вимкне функцію STARTER).
 2. Запустіть програму для оновлення мікропрограми пристрою на комп’ютері.
 3. Клацніть по кнопці .
 4. У вікні вкажіть COM-порт комп’ютера, до якого підключено прилад, і натисніть кнопку «ОК». Програма оновлення мікропрограми з’єднається з приладом.
 5. У вікні з питанням про продовження процесу оновлення мікропрограми натисніть кнопку «Yes». Почнеться оновлення мікропрограми.